Chat Bag: Communication Has A Tool – לפטפט בכל מקום

מאת: נעה ניצן ולורי הולברוק 20 דצמבר 2015

אני מאד שמחה להציג לכם את לורי הולברוק, מסנט לואיס, ארצות הברית, אמא של האנה ומייסדת המוצר "Chat Bag".

Hannah and Mom

הצ'אט באג הוא תיק לאייפד ולטאבלטים נוספים, המתאים לילדים ומבוגרים המשתמשים בטאבלטים לצורך תת״ח (תקשורת תומכת חליפית). התיק ייחודי בכך שמאפשר שימוש במסך של הטאבלט ללא הוצאתו מהתיק. יתרון נוסף הוא המראה של התיק, התיק מעוצב בצורה יפה ואטרקטיבית וקיים מבחר של דגמים שניתן לבחור מהם.

CHAT Bag Poster 2013 JPEG
למה זה חשוב?
יש לתת את הדעת לסוגיה של נשיאת הטאבלט עבור משתמשי תת״ח, מאחר והם נושאים את המכשיר לכל מקום. חשוב למצוא פתרון שיאפשר להם לשאת את המכשיר בנוחות, תוך שמירה על ידיים פנויות.

יואב צאטבאג

לפעמים זה פתרון גם עבור ההורים והמטפלים: אם לילד או למבוגר המשתמש במכשיר אין יכולת או רצון להשתמש בתיק, חשוב שיהיה נוח לאדם שמתלווה אליו לשאת את המכשיר. אנחנו רוצים לדאוג לתנאים האופטימליים אשר יעודדו ויאפשרו שימוש יומיומי באביזרי התת״ח.

ההזמנה היא דרך האתר בו ניתן לראות את כל הדגמים והמחירים.
ובכל עניין אפשר לפנות ללורי המקסימה דרך המייל: chatbag@hotmail.com

הסיפור שמאחורי הצ'אט באג ופרטים לגבי התיק:
מה זה Chat Bag?
מאת : לורי הולברוק
את ההשראה לצ'אט באג קיבלנו מביתנו האנה. להאנה יש תסמונת דאון, אוטיזם ואפרקסיה בדיבור. ב- 2010, אנשי הצוות בבית הספר של האנה החליטו לנסות להשתמש באייפד 1 ולראות איך היא תשתמש בו כמכשיר לתקשורת. האנה הבינה במהירות כיצד להשתמש, והושג עבורה אייפד 2 עם מצלמה בכדי שהיא תוכל להכניס תמונות למכשיר בקלות רבה יותר. אלו היו זמנים מאד מרגשים עבורנו מאחר וראינו את האנה משתמשת בכלי המדהים הזה, אבל לא מצאתי דרך בה היא תוכל לקחת את האייפד שלה בקלות ובאופן פונקציונלי. כל התיקים שהיו קיימים דרשו פתיחת כפתור, רוכסן וכו׳. כל אלה לא היו קלים עבור האנה.
זמן קצר לאחר שהאנה קיבלה את האייפד, ביקרתי בכנס של אוטיזם בסנט לואיס והרעיון של ה״צ׳אט באג״ עלה בראשי. ציירתי את זה על דף וחמתי סאלי עזרה לי להביא את המוצר הזה לחיים. רציתי שלהאנה יהיה תיק שיאפשר לה שימוש בכל המסך בכל זמן, רצועות מתאימות ומתכווננות ובד כייפי ומגניב! האנה אהבה את התיק תוך רגע, והשתמשה עם האייפד שלה בצ'אט באג בכל מקום. הבעיה נפתרה! אנשים שמו לב לתיק של האנה והתחילו לשאול מאיפה יש לה את התיק. לאחר שהיו כמה פניות כאלה, הבנו שקיים צורך שגם לאחרים יהיה צ'אט באג. התחלנו במסע שלנו ליצירת הצ'אט באג, העלאת האתר, רישום פטנט וכו׳. צ'אט באג עלה לאוויר בינואר 2012 ונמכר למשפחות רבות בכל ארצות הברית ובעשר מדינות נוספות.
למה השם ״צ'אט באג״? שוב, זאת ההשראה שלנו מהאנה. להאנה יש אייפד בשביל שתוכל לדבר, לפטפט (Chat). בהתחלה, השם היה ראשי תיבות של: "לילדים יש כלי" : CHAT: Children Have A Tool, אך ב- 2012 החלטנו לשנות לשם ולוגו אוניברסליים יותר מאחר והורים, מורים, סטודנטים, אנשי עסקים ומטפלים גם משתמשים בתיק הזה. היום הלוגו עם ראשי התיבות מתייחסים ל: Communication Has A Tool.
גם אם השימוש באייפד הוא לתת"ח, מיילים, בלוג, פייסבוק, טוויטר וכו' אנחנו תמיד מפטפטים (CHATing) עם אחרים לאורך היום!

כמה נתונים חשובים:
ניתן להשיג את התיק במגוון צבעים ודוגמאות ובהחלט ניתן למצוא דוגמאות המתאימות למגוון גילאים. קיים מגוון רב מאד של דגמים באתר, הנה דוגמא לחלק מהם:
1
ניתן גם להשתמש בכיוונים שונים

0fe25a89-c32f-4b42-8b8d-a87f8a64b9f4Landscape Options450px

 

 

 

 

 
 ניתן גם להוסיף שם לתיק בתוספת תשלום

התיק מתאים לאייפדים עם מגנים מסוג: Otter Box Defender, Griffin Survivor, Gumdrop ומגנים בגודל דומה. ניתן לעשות הזמנות מיוחדות לטאבלטים אחרים או לגדלים אחרים (למשל "מיני"). עבור הזמנות מיוחדות יש לפנות דרך כתובת המייל באתר: chatbag@hotmail.com
ניתן למצוא כאן מידע על הזמנות מיוחדות.

הצ'אט באג רשום כפטנט ויש לו סימן מסחרי רשום

פרטי התקשרות:

Check out the website for more ideas:  www.chatbag.net

Like us on Facebook:  CHAT Bag 

Follow us on Twitter:  @chat_bag

CHAT via email:  chatbag@hotmail.com

Pinterest:  https://pinterest.com/chatbag

תיהנו!

Facebook Comments
אין תגובות ↓
נשלח ב אביזרי עזר, ללא קטגוריה עם התגית: , , , , , , , , , , ,

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.